Ευχαριστίες για δωρεά βιβλίων

Με πολλή χαρά παραλάβαμε εξαιρετικά Λογοτεχνικά βιβλία Αγγλικών, αλλά και βιβλία Αγγλικής Γραμματικής καθώς και ηχητικό υλικό , για την δημιουργία της σχολικής μας βιβλιοθήκης και τον εμπλουτισμό της εκμάθησης της Αγγλικής Γλώσσας στο σχολείο μας.

Ευχαριστούμε θερμά τις εκδοτικές εταιρίες  Express  Publishing και Super Course , για την άμεση ανταπόκριση. Πολλά συγχαρητήρια για την έμπρακτη στήριξη της προσπάθειάς μας.

Με την προσφορά σας, σε μια δύσκολη σχολική χρονιά σαν και αυτή που διανύουμε, γεμίσατε με χρώμα το σχολείο μας, φέρατε το χαμόγελο στα μάτια των μαθητών μας με την ελπίδα πως μπορούν να ονειρεύονται ένα όμορφο και δημιουργικό μέλλον.

Σας ευχαριστούμε για το αξιέπαινο έργο σας να προσφέρετε στα παιδιά τη χαρά της ανάγνωσης και της γνώσης!